Działania SoftNet w obliczu pandemii koronawirusa

en
{[description]}

Działania SoftNet w obliczu pandemii koronawirusa

Szanowni Państwo, sytuacja, w której wszyscy się znaleźliśmy, z pewnością nie jest łatwa. Pandemia utrudnia funkcjonowanie wielu przedsiębiorstw, a jej skutki są odczuwalne przez każdego z nas.

Jak już wcześniej Państwa informowaliśmy, stale monitorujemy rozwój sytuacji i wdrażamy wszystkie środki bezpieczeństwa zalecane przez nasze władze.

Naszym najwyższym priorytetem jest zapewnienie ciągłości usług dostarczanych Klientom przy jednoczesnym utrzymaniu zdrowia, bezpieczeństwa oraz ochrony naszych Klientów, partnerów biznesowych i naszych pracowników.

Zarząd Spółki przyjął uchwałę, która reguluje tryb pracy na podstawie wdrożonych przez Spółkę procesów, w tym planów awaryjnych oraz regulacji jakie daje Rząd Państwa Polskiego.

Chcąc zapewnić Klientom obsługę na najwyższym poziomie, dokładamy wszelkich starań, by nasza praca, w tym trudnym okresie, była równie efektywna jak przed pojawieniem się koronawirusa. Zastosowaliśmy szereg specjalnych środków ostrożności, by nie narażać na niebezpieczeństwo siebie oraz innych.

Na dzień dzisiejszy nie przewidujemy ryzyka przerwania pracy serwerowni oraz braku dostępu do infrastruktury IT dla naszych pracowników oraz do usług jakie realizujemy na tych serwerach dla Państwa oraz do Państwa Klientów.