Konferencja dla Zarządów Banków Spółdzielczych

{[description]}

Konferencja dla Zarządów Banków Spółdzielczych

W dniach 1-2 września 2021 r. w Hotelu Galaxy w Krakowie, odbyła się coroczna konferencja organizowana przez Spółkę SoftNet, adresowana do Zarządów Banków Spółdzielczych. Spotkanie to, na stałe wpisało się do kalendarza spotkań Spółki z przedstawicielami Zarządów Banków Spółdzielczych.

Wiodącym tematem tegorocznej edycji spotkania były produkty oraz usługi firmy SoftNet, wspierające procesy biznesowe Banku.

 

 

Konferencję otworzył Andrzej Data, Prezes Zarządu SoftNet. Pierwsze wystąpienie należało do Piotra Chrzanowskiego, Wiceprezesa Zarządu SoftNet, który przedstawił plany rozwoju produktów i usług firmy na lata 2021/2022. Praktyczne zastosowanie technologii oraz systemów SoftNet były kolejnymi punktami omawianymi podczas konferencji. Przybliżono możliwości i przedstawiono nowe funkcjonalności aplikacji mobilnej – mobileNet, możliwości informacji zarządczej, jak również omówiono kwestie związane z procesowym zarządzaniem bankiem, oraz przedstawiono najważniejsze zmiany, które zaszły w systemach SoftNet w poprzednim roku.

 

Bardzo dziękujemy za obecność wszystkim uczestnikom Konferencji.
Było nam niezmiernie miło móc spotkać się z Państwem.

 

Czytaj więcej na: FacebookLinkedin