SoftNet ponownie na podium w rankingu dostawców IT@BANK 2021

{[description]}

SoftNet ponownie na podium w rankingu dostawców IT@BANK 2021

SoftNet zdobył drugie miejsce w XVI edycji Rankingu IT@BANK i ponownie uplasował się w ścisłej czołówce firm informatycznych pracujących na potrzeby banków spółdzielczych.

Dodatkowo w podrankingu, współpracy firm technologicznych z sektorem finansowym, zdobył trzecie  miejsce. Jest to bardzo dobry wynik, biorąc pod uwagę, że SoftNet jest firmą dostarczającą bankom jedynie software, bez dostaw sprzętu IT, który generuje spore przychody.

 

 

Opublikowane zestawienie obejmuje wyniki finansowe 46 największych firm  IT na polskim rynku, które dostarczają systemy i rozwiązania informatyczne oraz sprzęt dla sektora bankowo-finansowego. Zostało ono przygotowane przez redakcję miesięcznika Bank i przedstawione podczas  webinarium IT@BANK 2021 - 24 listopada 2021. Jest to cykliczna konferencja organizowana przez „Miesięcznik Finansowy BANK” przy współpracy z Forum Technologii Bankowych, Związkiem Banków Polskich oraz Centrum Prawa Bankowego i Informacji. W wirtualnym wydarzeniu wzięło udział wiele ważnych firm z branży bankowej oraz IT, w tym prezesi największych banków działających w Polsce, dziennikarze oraz dyrektorzy odpowiedzialni za działy informatyki. W trakcie trwania konferencji, eksperci rozmawiali o strategicznych innowacjach IT dla banków, przyszłości branży bankowej, oraz o rewolucji technologicznej i jej konsekwencjach dla bankowości. Punktem kulminacyjnym wydarzenia było opublikowanie wyników Rankingu IT@BANK 2021.

 Czytaj więcej na: FacebookLinkedin