SoftNet został laureatem prestiżowej nagrody Lider Konkurencyjności 2021

{[description]}

SoftNet został laureatem prestiżowej nagrody Lider Konkurencyjności 2021

Mamy wielką przyjemność poinformować, że zostaliśmy laureatami nagrody Lider Konkurencyjności 2021. Wręczenie statuetki odbyło się podczas VIII Polskiego Kongresu Przedsiębiorczości.

VIII Polski Kongres Przedsiębiorczości to największe wydarzenie gospodarcze w Polsce. Tegoroczna odsłona odbyła się się w dniach 5-7 października w Centrum Kongresowym ICE Kraków.

Prestiżowe wyróżnienie złożono na ręce Prezesa Zarządu Andrzeja Daty.

 

 

Kongres od 9 lat realnie wpływa na działania polskich przedsiębiorców, naukowców i samorządowców. Rozwój gospodarczy, inwestycje, innowacje oraz nowe projekty zwiększają prestiż Polskiego Kongresu Przedsiębiorczości. Interdyscyplinarność daje szansę na realne efekty i przyczynia się do komercjalizacji projektów i badań partnerów. 

W trakcie wydarzenia poruszane były najważniejsze kwestie dotyczące polskiej i światowej gospodarki. Istotnym aspektem tegorocznego Kongresu była również szeroko pojęta kultura, która jako fundament odpowiedniego funkcjonowania sektorów gospodarczych na stałe wpisze się w tematykę corocznych spotkań.

Z roku na rok Polski Kongres Przedsiębiorczości staje się najbardziej medialnym kongresem w Polsce. Dzięki współpracy ponad podziałami jest jednocześnie jednym z najczęściej cytowanych wydarzeń w mediach ogólnopolskich. Organizatorzy co roku są zapraszani do innego miasta, aby wydobyć i zaprezentować wszystkie walory gospodarcze danego regionu.

Stojąc przed wyzwaniem odbudowy światowej gospodarki, takie wydarzenie jak Polski Kongres Przedsiębiorczości stanowi rzeczywiste wsparcie dla przedsiębiorców, naukowców oraz samorządowców.

Serdecznie dziękujemy za to wyróżnienie oraz nagrodę.

 

Czytaj więcej na: FacebookLinkedin