Szkolenia dla administratorów systemów informatycznych

{[description]}

Szkolenia dla administratorów systemów informatycznych

Tegoroczny wrzesień był dla nas wyjątkowo intensywnym czasem. Oprócz konferencji dla Zarządów Banków Spółdzielczych oraz szkolenia dla kadry naszej Spółki, zorganizowaliśmy także wydarzenie skierowane do osób, które na co dzień z nami współpracują.

Zależało nam, by po długich miesiącach ograniczonego kontaktu móc spotkać się z użytkownikami naszych systemów, opowiedzieć o nowych technologiach oraz zmianach, jakie pojawiły się w naszych rozwiązaniach systemach. Zorganizowane przez nas szkolenie skierowane było głównie do Administratorów Systemów Informatycznych oraz osób odpowiedzialnych za rozwój i bezpieczeństwo informatyki w Banku. Wiodący temat wydarzenia brzmiał: „Zarządzanie usługami IT – infrastruktura teleinformatyczna w BS”.

Szkolenie ze względu bezpieczeństwa (oraz dla Waszej wygody) podzieliliśmy na dwie tury, podczas których staraliśmy się odpowiedzieć na wszystkie pytania i rozwiać wszelkie wątpliwości naszych Klientów.

 

 

I tura odbyła się 19 i 20 sierpnia w Pałacu Żelechów SPA & Wellness w województwie mazowieckim, co stanowiło dobrą bazę dojazdową dla wielu Banków rozmieszczonych na terenie całej Polski.

Natomiast II tura miała miejsce w obiekcie Kocierz Hotel & SPA w malowniczym Andrychowie (woj. małopolskie).  

Podczas spotkań poruszyliśmy temat m.in. nowej architektury, funkcjonalności oraz diagnostyki w systemach bankowości elektronicznej oraz planów związanych płatnościami BLIK. Omówione zostały także dobre praktyki i rozwiązania wdrożone w naszym Centrum Przetwarzania Danych - CPDNet. Zarówno I, jak i II turę szkolenia uwieńczyła uroczysta kolacja, podczas której mieliśmy okazję wymienić się poglądami oraz szerzej przedyskutować poruszane podczas prezentacji kwestie.

Cieszymy się, że w końcu mieliśmy okazję zobaczyć się „na żywo”.
Dziękujemy za Waszą obecność!  

 

Czytaj więcej na: FacebookLinkedin