Rekomendacje w konkursie HIT Roku 2020 w kategorii Bankowość

{[description]}

Rekomendacje w konkursie HIT Roku 2020 w kategorii Bankowość

Nowatorskie Hity… Po raz kolejny „Gazeta Bankowa” wybrała technologiczne hity i technologicznych liderów w bankowości, ubezpieczeniach i w przemyśle. Wybór - jak co roku - nie był łatwy. Celem konkursu jest wskazanie tych koncepcji i tych realizacji, które zmieniają rzeczywistość biznesową w praktyce.

SoftNet otrzymał rekomendację w kategorii Bankowość, za rozwiązanie CPDNet dla sektora banków spółdzielczych. Jury konkursowe złożone z ekspertów od spraw bankowości, informatyki i finansów wyróżniło CPDNet za zastosowanie najbardziej zaawansowanych technologii Oracle Exadata, która jest jedną z najbardziej zaawansowanych oraz nowoczesnych chmur obliczeniowych na świecie. Komisja konkursowa doceniła także, wyjątkowo duże możliwości obliczeniowe CPDNet, wysoki standard bezpieczeństwa oraz możliwość łączenia platformy z innymi systemami i produktami Eksperci podkreślili że zastosowanie tych rozwiązań pozwala na znaczne zwiększenie efektywności procesów bankowych przy jednoczesnym skróceniu czasu ich trwania W rezultacie, Bank korzystający z tego produktu, jest w stanie zaoferować swoim Klientom lepszą jakość swoich usług.

Otrzymane wyróżnienie, po raz kolejny potwierdza wysoką jakość rozwiązań IT dostarczanych przez Softnet oraz dowodzi, że CPDNet spełnia wysokie wymogi stawiane przed nowoczesnymi systemami bankowymi.

To ogromne osiągnięcie na tak konkurencyjnym rynku usług IT. Potwierdza to starania i determinację firmy we wdrażaniu technologicznych innowacji.

 

Hit Roku jest to konkurs, którego celem jest wyłonienie oraz promowanie najbardziej nowoczesnych i innowacyjnych ofert IT skierowanych do firm i instytucji z kategorii: bankowość oraz ubezpieczenia i inne instytucje finansowe.

Przeczytaj więcej na ten temat: CPDNetNagrody